HAKKIMIZDA

Anasayfa / Hakkımızda

Seçkin Doğan İnşaat
Hakkımızda
Seçkin Doğan İnşaat, sektördeki lider konumunu sürdürebilmek ve geleceğe güvenle bakabilmek adına büyük bir özenle oluşturduğu personel politikasıyla dikkat çekiyor. Şirket, teknik ve destek birimlerinde genç, dinamik ve alanında uzman bir kadroyu bünyesinde barındırmakla kalmayıp, aynı zamanda bu kadronun sürekli gelişime açık olmasına da büyük bir önem veriyor.

Şirketin benimsediği profesyonel seçme ve yerleştirme süreci, yeni takım arkadaşlarının sadece mesleki yetenekleriyle değil, aynı zamanda şirket kültürüne uyum sağlamalarını sağlayarak işbirliği ve uyum içinde çalışma atmosferi oluşturmayı hedefliyor. Bu sayede, Seçkin Doğan İnşaat, kaliteli işler çıkarabilen ve birbirleriyle uyum içinde çalışabilen bir ekibe sahip olmanın avantajını yaşamaktadır.

Şirket, sadece bugünü değil, aynı zamanda geleceği de düşünerek çalışanlarının bireysel ve mesleki gelişimlerine önem vermektedir. Çalışanlarını destekleyerek kurumsal gücünü artırmak, sadece şirket içinde değil, aynı zamanda sektörde de bir öncü olmalarına olanak tanıyacaktır.

Seçkin Doğan İnşaat'ın sürdürülebilir bir geleceğe odaklanması, çalışanlarının sürekli gelişimini sağlaması ve profesyonel bir yaklaşımla yeni yetenekleri şirket bünyesine katması, şirketin uzun vadeli başarı ve büyüme hedeflerine ulaşmasını destekleyen önemli unsurlardır.
Bize Ulaşın
Seçkin Doğan İnşaat olarak, çevre düzenleme ve peyzaj, beton yürüyüş yolu, tartan (EPDM) yürüyüş yolu, kare kauçuk kaplama, bina ve villa tretuvar yapım, rulo ve suni çim uygulama, sulama otomasyon, anahtar teslim villa projelerinde hizmet vermektedir.
+90 553 205 19 83
Whatsapp İletişim
Bize Ulaşın
Sahabiye Mah. Ahmetpaşa Cad. Uğur Plaza 11. kat NO: 84 Kocasinan/Kayseri
+90 553 205 19 83
info@seckindogan.com
Sosyal Medya